Kağıthane devlet hastanesi randevu

30.01.2018

335 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kağıthane devlet hastanesi sağlık kurumlarındandır. Her şeyden önce sağlığımız yerinde olsun diye boşuna demiyor büyüklerimiz. Eskiden tıp ilerlememiş ölüm sayısı çokken günümüzde her türlü rahatsızlığa teknolojinin ilerlemesiyle çözüm bulunmuştur. Sağlığımız için bu hastanelere büyük görev düşmektedir.

kağıthane devlet hastanesi randevuŞimdi bu yazıda ise size İstanbul’da bulunan Kağıthane devlet hastanesi hakkında bilgi vermek istiyorum.
Hastanemiz Sanayi mah. Şahinler Sokak. No:23 Kâğıthane/İstanbul da yer almaktadır. Kağıthane devlet hastanesi o bölge içinde ki tek hastanedir. Bunun dışında 22 sağlık ocağı ve 40 eczane bulunmaktadır. Hastanemizle iletişime geçmek için (0212) 280 22 22 bu numarayı arayabilirsiniz. Randevu işlemleri; 13.00 ile 23.00 arası açılmaktadır ve ertesi gün için randevu alınabilmektedir. Hafta sonları için muayene randevusu alınmamaktadır. Randevu alındıktan sonra muayene olmak için yapılması gereken işlemlerden dolayı yarım saat önceden hastanede olmanız gerekmektedir. Böylelikle rahatsız iken sıra beklemeden muayenizi olacaksınız.

İnternetten randevu alma

Hastanemizden online olarak web sitemizden de randevu alabilirsiniz.Web sitemiz www.kağıthanehastanesi.gov.tr dir. Online hastane randevusu alınırken bilinmesi gereken kurallarımız ise; öncelikle sisteme üye olunması gerekmektedir. Yeni üye butonuna tıklanarak bütün bilgiler doldurulmalıdır. En erken bir gün sonrasına randevu alınır. Randevu aldıktan sonra 30 dakika içerisinde iptal edebilirsiniz ve isterseniz randevunuzu başka tarihe alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı poliklinik alınmak kaydıyla en fazla iki tane randevu alabiliriniz. Telefonla kendinize ve yakınlarınıza her aramada toplamda en fazla 4 randevu alabilirsiniz. Hastanemizde ileri uzmanlık gerektiren branşlara sistem üzerinden randevu verilmeyecektir. Bu branşlar da muayene olmak için lütfen doğrudan hastaneye müracaat ediniz. Branşlara örnek verecek olursak; alerjik hastalıklar, anesteziyoloji ve reonimasyon, çocuk enfeksiyon hastalıkları, onkoloji cerrahi, romatoloji…

Diğer bilinmesi gereken en önemli konu merkezi randevu sistemidir. Sağlık Bakanlığı bünyesinde 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke genelinde yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu alma sistemi ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.
Sizlerin sağlığından önemli hiçbir şey yoktur. Elinizde bu imkânlar varken en iyi şekilde değerlendirmesini bilin. Mutlu ve sağlıklı kalın.

Sevdiğim ikinci insansın sen. İlkini sevmeye mecburdum. Çok iyiliği oldu bana ve hayatımda hiçbir mecburiyeti o kadar sevmedim…

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SON YAZILARIM

SON YORUMLAR

  • Ahmet: Wordpress link gizleme (eklentisi) yazısına Teşekkürler elinize sağlık
  • Ahmet: Wp üye ol eklentisi yazısına Teşekkürler
  • Yönetici (إلياس): Wp üye ol eklentisi yazısına Attım kardeş maili tekrar attım. Eklentiler gözüküyor zaten gözükmeme...
  • ÜMİT: Wp üye ol eklentisi yazısına kardeş allah için diyorum olmiyor sen diyorsun f5 at şunu mail at senden ricam...
  • Yönetici (إلياس): Wp üye ol eklentisi yazısına sayfayı yeniler misiniz (ctrl+f5)
  • ÜMİT: Wp üye ol eklentisi yazısına yorum yaptık ama linkler acılmıyor
  • ÜMİT: Wp üye ol eklentisi yazısına Teşekkürler